Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 okt 14:00 Theole 1 RODA '23 Rksv 1
24 okt 14:00 Nieuw Utrecht SV 1 Theole 1
10 okt 14:00 Meer De sv. 1 Theole 1
15 okt 20:30 BZS 35+1 Theole 35+1
15 okt 21:00 Theole 35+1 GVV 35+1
15 okt 21:30 Tricht 35+1 Theole 35+1
15 okt 19:30 Theole 35+1 Teisterbanders 35+1
2 okt 15:00 Theole 2 BZC'14 3
16 okt 15:00 Theole 2 GJS 5
17 okt 10:00 Beesd 2 Theole 2
10 okt 10:00 Theole 2 Teisterbanders 5
3 okt 11:00 Buren 3 Theole 2
15 okt 20:30 Theole 35+2 Kerkwijk 35+1
15 okt 20:00 Herovina 35+1 Theole 35+2
15 okt 19:30 Theole 35+2 Heerewaarden 35+1
15 okt 21:30 Hedel 35+1 Theole 35+2
9 okt 15:00 Nivo Sparta 5 Theole 2
2 okt 12:30 Beesd 2 Theole 3
16 okt 14:30 LRC 5 Theole 3
9 okt 15:00 Theole 3 Rhelico 2
10 okt 10:00 Theole 3 BZS 5
17 okt 12:00 RKTVC 5 Theole 3
3 okt 10:00 Wadenoijen 4 Theole 3
24 okt 13:00 SCZ 5 (zon) Theole 3
23 okt 13:00 Theole G1 ST Viola/Gilze G1
2 okt 13:00 Theole G1 DOSKO'32 G1
9 okt 10:30 DBS G2 Theole G1
16 okt 13:00 Theole G1 Sparta'30 G1
23 okt 13:30 JVC Cuijk JO19-1 Theole JO19-1
9 okt 13:00 Theole JO19-1 Margriet JO19-1
23 okt 13:00 Theole JO17-1 SV Unitas'59 JO17-1
2 okt 13:00 Theole JO17-1 Brabantia JO17-1
9 okt 12:00 Dongen JO17-1 Theole JO17-1
16 okt 13:00 Theole JO17-1 WSC JO17-1
9 okt 13:00 GVV JO17-1 Theole JO17-2
16 okt 15:00 Theole JO17-2 SVW JO17-1
2 okt 15:00 Theole JO17-2 Haaften JO17-1
23 okt 11:15 Theole JO15-1 Haarsteeg JO15-1
16 okt 12:30 Emplina JO15-1 Theole JO15-1
2 okt 13:00 Avanti'31 JO15-1 Theole JO15-1
9 okt 11:15 Theole JO15-1 RWB JO15-1
9 okt 13:00 Theole JO15-2 DSS'14 JO15-1JM
2 okt 10:30 ISC JO15-1 Theole JO15-2
16 okt 10:30 Tricht JO15-2 Theole JO15-2
9 okt 11:15 Theole JO14-1 Nivo Sparta JO14-1
2 okt 9:00 TEC JO14-1 Theole JO14-1
16 okt 10:30 BZC'14 JO14-1 Theole JO14-1
2 okt 8:30 FC Engelen JO13-1 Theole JO13-1
16 okt 9:45 Hercules JO13-1 Theole JO13-1
9 okt 11:15 Theole JO13-1 DOVO JO13-1
23 okt 11:00 Elinkwijk JO13-1 Theole JO13-1
16 okt 11:15 Theole JO13-2 SteDoCo JO13-1
9 okt 10:15 Lekvogels JO13-1 Theole JO13-2
2 okt 11:15 Theole JO13-2 RKTVC JO13-1
23 okt 11:15 Theole JO13-2 GJS JO13-1
9 okt 10:00 Theole JO13-3 Herovina JO13-1
2 okt 12:15 GVV JO13-1 Theole JO13-3
23 okt 10:00 LRC JO13-4 Theole JO13-3
16 okt 9:30 GVV JO13-2 Theole JO13-3
9 okt 8:30 Theole JO12-1 ODC JO12-1
16 okt 10:00 Haarsteeg JO12-1 Theole JO12-1
2 okt 11:00 BZC'14 JO12-1 Theole JO12-1
2 okt 11:30 MEC'07 JO12-1 Theole JO12-2
9 okt 8:45 Wilhelmina JO12-4JM Theole JO12-2
16 okt 8:30 Theole JO12-2 SteDoCo JO12-1
2 okt 8:30 Theole JO11-1 Nivo Sparta JO11-1
9 okt 8:30 Theole JO11-1 Sliedrecht JO11-1
16 okt 9:45 GJS JO11-1 Theole JO11-1
9 okt 11:30 MEC'07 JO11-1 Theole JO11-2
16 okt 8:30 Theole JO11-2 Rhelico JO11-1
2 okt 8:30 Theole JO11-2 Hedel JO11-1JM
2 okt 8:30 LRC JO11-3 Theole JO11-3
16 okt 8:30 Theole JO11-3 Emplina JO11-5
16 okt 11:00 SCZ JO11-1JM Theole JO11-4
2 okt 9:15 ISC JO11-1JM Theole JO11-4
9 okt 8:30 Theole JO11-4 MVV'58 JO11-3
9 okt 10:00 RKTVC JO10-1 Theole JO10-1
2 okt 8:30 Theole JO10-1 FC Engelen JO10-1
9 okt 8:30 Theole JO10-2 BMC JO10-1
2 okt 10:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Theole JO10-2
16 okt 8:30 Nivo Sparta JO10-1 Theole JO10-2
2 okt 8:30 Theole JO10-3 Nivo Sparta JO10-4
9 okt 9:00 Achilles Veen JO10-1 Theole JO10-3
16 okt 8:30 Theole JO10-3 GVV'63 JO10-2
2 okt 9:00 TEC JO10-1 Theole JO10-4
28 sep 18:30 SCZ JO10-1JM Theole JO10-4
9 okt 8:30 Theole JO10-4 Teisterbanders JO10-1JM
16 okt 8:30 Nivo Sparta JO10-3 Theole JO10-4
9 okt 10:00 Theole JO9-1 MVV'58 JO9-1
2 okt 9:00 BMC JO9-1 Theole JO9-1
16 okt 9:00 Emplina JO9-2 Theole JO9-1
16 okt 10:00 Theole JO9-2 LRC JO9-1
2 okt 10:00 Theole JO9-2 Hardinxveld JO9-1
9 okt 9:30 GVV JO9-1 Theole JO9-3
16 okt 10:00 Theole JO9-3 GVV'63 JO9-1JM
2 okt 10:00 Theole JO9-4 GJS JO9-3
9 okt 9:00 SC Everstein JO9-1 Theole JO9-4
16 okt 10:00 Theole JO9-4 BZC'14 JO9-1JM
16 okt 8:45 Zwaluw VFC JO8-1 Theole JO8-1
2 okt 9:00 RKTVC JO8-1 Theole JO8-1
9 okt 10:00 Theole JO8-1 Haarsteeg JO8-1
27 sep 18:00 Theole JO8-1 JG4IT JO8-1
2 okt 8:45 Zwaluw VFC JO8-1 Theole JO8-2
9 okt 10:00 Theole JO8-2 GVV JO8-1
16 okt 9:00 Haarsteeg JO8-1 Theole JO8-2
16 okt 8:30 FC Engelen JO8-1 Theole JO8-3
2 okt 9:00 Haarsteeg JO8-2 Theole JO8-3
9 okt 10:00 Theole JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-2
9 okt 8:45 RKTVC JO8-2 Theole JO8-4
2 okt 10:00 Theole JO8-4 DSC JO8-2
16 okt 10:00 Theole JO8-4 BZS JO8-1
9 okt 9:20 Wadenoijen JO7-1 Theole JO7-1JM
16 okt 10:00 Theole JO7-1JM GVV JO7-3
2 okt 9:40 Theole JO7-1JM Wadenoijen JO7-1
16 okt 10:20 Theole JO7-1JM Wadenoijen JO7-1
9 okt 9:10 Theole JO7-1JM GVV JO7-3
2 okt 9:50 GVV JO7-3 Theole JO7-1JM
9 okt 9:00 Theole JO7-1JM MEC'07 JO7-2
2 okt 9:30 Theole JO7-1JM MEC'07 JO7-2
16 okt 10:10 MEC'07 JO7-2 Theole JO7-1JM
16 okt 9:00 RKTVC JO7-1 Theole JO7-2JM
16 okt 9:20 MEC'07 JO7-1 Theole JO7-2JM
2 okt 10:10 Theole JO7-2JM MEC'07 JO7-1
9 okt 10:35 MEC'07 JO7-1 Theole JO7-2JM
16 okt 9:10 Theole JO7-2JM TEC JO7-1
9 okt 10:25 Theole JO7-2JM RKTVC JO7-1
2 okt 10:00 TEC JO7-1 Theole JO7-2JM
9 okt 10:15 TEC JO7-1 Theole JO7-2JM
2 okt 10:20 RKTVC JO7-1 Theole JO7-2JM
9 okt 9:50 Theole JO7-3 TEC JO7-2
2 okt 10:20 Theole JO7-3 RKTVC JO7-3
2 okt 10:10 TEC JO7-2 Theole JO7-3
16 okt 9:00 RKTVC JO7-3 Theole JO7-3
2 okt 10:00 Theole JO7-3 SCZ JO7-1JM
16 okt 9:10 SCZ JO7-1JM Theole JO7-3
9 okt 9:30 SCZ JO7-1JM Theole JO7-3
16 okt 9:20 Theole JO7-3 TEC JO7-2
9 okt 9:40 RKTVC JO7-3 Theole JO7-3
9 okt 15:00 Theole MO19-1 HSSC'61 MO19-1
2 okt 11:15 VVAC MO17-1 Theole MO17-1
9 okt 13:00 Theole MO17-1 Oranje Wit MO17-1
16 okt 12:30 IFC MO17-1 Theole MO17-1
9 okt 9:30 Theole MO15-1 SCG'18 MO15-1
2 okt 13:00 Blauw Geel'38/JUMBO MO15-1 Theole MO15-1
23 okt 13:15 Mierlo Hout MO15-1 Theole MO15-1
16 okt 11:15 Theole MO15-1 Marvilde MO15-1
23 okt 8:30 Sleeuwijk MO13-1 Theole MO13-1
9 okt 9:00 Beesd MO13-1 Theole MO13-1
2 okt 10:00 Theole MO13-1 Ameide MO13-1
16 okt 10:00 Theole MO13-1 Kozakken Boys MO13-1
2 okt 8:30 Theole MO11-1 Emplina MO11-3
16 okt 8:30 Theole MO11-1 Emplina MO11-1
9 okt 8:30 Margriet MO11-1 Theole MO11-1
16 okt 13:00 Theole O23-1 Kampong O23-1
9 okt 15:00 Real Lunet O23-1 Theole O23-1
2 okt 13:00 Theole O23-1 WSC O23-1
2 okt 12:15 Arkel O23-1 Theole O23-2
16 okt 12:00 Haaften O23-1 Theole O23-2
9 okt 15:00 Theole O23-2 Beesd O23-1
10 okt 11:00 DSS'14 VR1 Theole VR1
17 okt 11:30 Theole VR1 OJC ROSMALEN VR3
3 okt 11:30 Theole VR1 Alem VR1
15 okt 21:00 Beesd VR30+1 Theole VR30+1
15 okt 21:30 Theole VR30+1 Ophemert VR30+1
15 okt 20:30 Theole VR30+1 MVV'58 VR30+1
15 okt 20:00 Teisterbanders VR30+1 Theole VR30+1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!